"Ақтау теңіз сауда порты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын жекешелендірудің орындылығын зерделеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 27 сәуір N 52-ө
"Ақтау теңіз сауда порты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын
жекешелендірудің орындылығын зерделеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құзытбаева Ажар       - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қилымбекқызы            коммуникациялар және туризм вице-министрі
жұмыс тобының жетекшісі
Доминов Евгений       - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Евгеньевич              Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары, жетекшінің орынбасары
Әбілғазин Талғат      - "Ақтау теңіз сауда порты" республикалық
Байтемірұлы             мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Демеу Айдар           - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Сағыдатұлы              индустрия және сауда министрлігі Мұнай және
газ департаменті жаңа жобалар бөлімінің
бастығы
Жуланова Людмила      - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Аркадьевна              Кеңсесі Қаржы-экономикалық сараптама
бөлімінің сектор меңгерушісі
Коваленко Петр        - Қазақстан Республикасының Көлік,
Данилович               коммуникациялар және туризм министрлігі Су
көлігі департаментінің директоры
Мәтішев Әлиасқар      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болатұлы                министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру
комитеті Ұлттық компаниялар және жеке
жобалар басқармасының жетекші маманы
Мекебаев Әділет       - Қазақстан Республикасының Әділет
Адамұлы                 министрлігі заң және халықаралық құқық
департаментінің бас маманы
2. Жұмыс тобы "Ақтау теңіз сауда порты" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнын жекешелендірудің орындылығы жөніндегі мәселені зерделесін
және 1999 жылдың 1 тамызына дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне
ұсыныс енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрамына кіретін орталық
атқарушы органдар, ведомстволар өз құзыретінің шеңберінде және
Маңғыстау облысының әкімі жұмыс тобының қызметіне жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О создании рабочей группы по изучению целесообразности приватизации Республиканского государственного предприятия "Актауский морской торговый порт"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 52-р
В целях изучения целесообразности приватизации Республиканского
государственного предприятия "Актауский морской торговый порт":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кузутбаева Ажар Килмбековна    - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
и туризма Республики Казахстан,
руководитель
Доминов Евгений Евгеньевич     - заместитель Председателя Комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Абылгазин Талгат Байтемирович  - директор Республиканского государственного
предприятия "Актауский морской торговый
порт"
Демеу Айдар Сагыдатулы         - начальник отдела новых проектов
Департамента нефти и газа Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Жуланова Людмила Аркадьевна    - заведующая сектором Отдела финансово-
экономической экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Коваленко Петр Данилович       - Директор Департамента водного транспорта
Министерства транспорта, коммуникаций
и туризма Республики Казахстан
Матишев Алиаскар Болатович     - ведущий специалист управления национальных
компаний и индивидуальных проектов
Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Мекебаев Адилет Адамович       - главный специалист Департамента
законодательства и международного права
Министерства юстиции Республики Казахстан
2. Рабочей группе изучить вопрос о целесообразности приватизации республиканского государственного предприятия "Актауский морской торговый порт" и внести предложение в Правительство Республики Казахстан до 1 августа 1999 года.
3. Центральным исполнительным органам, входящим в структуру Правительства Республики Казахстан, ведомствам в рамках своей компетенции и акиму Мангистауской области оказывать содействие в работе рабочей группы.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)