Салық салуға өзгерістерді дайындау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 мамыр N 65
Өңдеу кәсіпорындары саласын дамыту үшін жағдай жасау, салықтық
жүктемелерді жеңілдету және салық заңдарына тиісті өзгерістер енгізу
жөніндегі заңның жобасын дайындау мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Павлов Александр       - Қазақстан Республикасы
Сергеевич                Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Ертілесова Жаннат      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жұрғалиқызы              бірінші вице-министрі
Жолдыбаев Сәуле        - Қазақстан Республикасының
Мұсақызы                 Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі
Нұрпейісов Қайрат      - Қазақстан Республикасының
Айтмұхамбетұлы           Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Уәйісов Мерей          - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы                вице-министрі
2. Жұмыс тобы 1999 жылдың 30 мамырына дейін мерзімде машина жасау,
тоқыма және тігін, былғары-аяқ киім, химия өнеркәсіптерін қоса
алғанда өңдеу өнеркәсіптері саласын дамыту үшін қолайлы салық режимін
көздейтін заң актілерінің жобасын әзірлесін және Қазақстан
Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об образовании рабочей группы по подготовке изменений в налогообложение
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 1999 года № 65-р
В целях создания условий для развития отраслей обрабатывающей
промышленности, облегчения налоговой нагрузки и подготовки проекта
закона по внесению соответствующих изменений в налоговое
законодательство:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Павлов                   -  Заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич         Республики Казахстан, руководитель
Ертлесова                -  первый вице-Министр финансов
Жаннат Джургалиевна         Республики Казахстан
Джолдыбаева              -  вице-Министр энергетики, индустрии
Сауле Мусиновна             и торговли Республики Казахстан
Нурпеисов                -  вице-Министр государственных
Кайрат Айтмухамбетович      доходов Республики Казахстан
Ваисов                   -  вице-Министр юстиции
Мерей Курманович            Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 30 мая 1999 года разработать и внести
в Правительство Республики Казахстан проекты законодательных актов,
предусматривающие создание благоприятного налогового режима для
развития отраслей обрабатывающей промышленности, включая
машиностроение, текстильную, швейную, кожевенно-обувную, химическую
промышленность.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)