Академик Айтмұхамед Абдоллаұлы Абдуллиннің өтініші туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 21 мамыр N 67
1. Академик Айтмұхамед Абдоллаұлы Абдуллиннің мұнай мен газға
геологиялық-іздестіру жұмыстарын кеңейту мәселелері жөніндегі өтінішін
қарау үшін мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбсаметов           - Ғылым және жоғары білім министрлігінің
Меліс Құдышұлы        департамент директорының орынбасары,
геология-минерология ғылымдарының
докторы, жетекші
Бодоев              - Азия экономикалық зерттеулер
Тамерлан Измайлович   орталығының директоры, геология-
минерология ғылымдарының кандидаты
(келісім бойынша)
Воцалевский         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Эдгард Славомирович   ғылым академиясы Геология ғылымдары
институтының бөлім меңгерушісі,
геология-минерология ғылымдарының
докторы, профессор (келісім бойынша)
Турков              - "Қазақстанкаспийшельф" АҚ президентінің
Олег Сергеевич        кеңесшісі, геология-минералогия
ғылымдарының кандидаты (келісім бойынша)
Оразаева            - "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы
Сәуле Бахтиярқызы     Геология және геофизика департаментінің
директоры, геология-минералогия ғылымдарының
кандидаты (келісім бойынша)
Өтеев               - Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
Наманғали             қорғау министрлігінің Геология және жер
қойнауын қорғау комитеті көмірсутегі
шикізаты бөлімінің бастығы
2. Жұмыс тобына көрсетілген мәселелер бойынша мемлекеттік басқару
органдарынан, кәсіпорындардан және ұйымдардан қажетті ақпарат сұратуға
құқық берілсін.
3. Жұмыс тобы академик Айтмұхамед Абдоллаұлы Абдуллиннің
ұсыныстарын пайдалану туралы қорытындыны үстіміздегі жылдың 1
шілдесіне Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Ғылым және жоғары білім
министрі Владимир Сергеевич Школьникке жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об обращении академика Абдулина Айтмухамеда Абдуллаевича
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 1999 года № 67-р
1. Для рассмотрения обращения академика Абдулина Айтмухамеда
Абдуллаевича по вопросам расширения геолого-поисковых работ на нефть
и газ образовать рабочую группу в следующем составе:
Абсаметов               -  заместитель Директора Департамента
Малис Кудышевич            Министерства науки и высшего
образования, доктор геолого-
минералогических наук, руководитель
Бодоев                  -  директор Азиатского центра
Тамерлан Измайлович        экономических исследований, кандидат
геолого-минералогических наук
(по согласованию)
Воцалевский             -  заведующий отделом Института
Эдгард Славомирович        геологических наук Национальной
академиии наук Республики Казахстан,
доктор геолого-минералогических наук,
профессор (по согласованию)
Турков                  -  советник президента АО
Олег Сергеевич             "Казахстанкаспийшельф", кандидат
геолого-минералогических наук
(по согласованию)
Уразаева                -  директор департамента геологии и
Сауле Бахтияровна          геофизики Национальной нефтегазовой
компании "Казахойл", кандидат геолого-
минералогических наук
(по согласованию)
Утиев                   -  начальник отдела углеводородного
Намангали                  сырья Комитета геологии и охраны недр
Министерства природных ресурсов и
охраны окружающей среды
2. Наделить рабочую группу правом запрашивать необходимую информацию у органов государственного управления, предприятий и организаций по указанному вопросу.
3. Рабочей группе представить заключение об использовании предложений академика Абдулина Айтмухамеда Абдуллаевича в Правительство Республики Казахстан к 1 июля т.г.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра науки и высшего образования Школьника Владимира Сергеевича.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)