Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 9 шілде N 98-ө
1. "Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорнында
қалыптасқан жағдайды бағалау және тексеру мақсатында мына құрамда жұмыс
тобы құрылсын:
Ғалиакпарова Әльфира         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бариқызы                       министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті
басқарма бастығының орынбасары,
жетекші
Әйтекенов Қайрат             - Қазақстан Республикасының Табиғи
Медыбайұлы                     ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі Басқару және
қаржы департаментінің директоры
Ахметжанов Саян              - Қазақстан Республикасының
Қылышұлы                       Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі
агенттігі Нормативтік-құқықтық
жұмыстар департаментінің бөлім бастығы
Буц Анна                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Александровна                  шаруашылығы министрлігі Маркетинг
және аграрлық саясат
департаментінің бас маманы
Тұрсынбаева Жанна            - Қазақстан Республикасының Әділет
Нұрланқызы                     министрлігі Тіркеу қызметі
комитетінің бас маманы
Саретбаев Әлжаппар           - Қазақстан Республикасы Көлік,
Нұрмұқанұлы                    коммуникациялар және туризм
министрлігінің Азаматтық авиация
департаменті басқарма бастығының
орынбасары
2. Жұмыс тобы 1999 жылдың 26 шілдесіне дейін тексерудің қорытындысы
бойынша:
Қазақстан Республикасының Үкіметіне кәсіпорында қалыптасқан
жағдайды жақсарту және оның қызметіне кері әсер ететін келеңсіз
факторларды жою жөнінде ұсыныс енгізсін;
Қазақстан Республикасының Президентіне баяндаманың жобасын ұсынсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О создании рабочей группы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 98-р
1. В целях оценки и проверки сложившейся ситуации в Республиканском
государственном предприятии "Казгидромет" образовать рабочую группу в
следующем составе:
Галиакберова Алфира Бареевна - заместитель начальника управления Комитета
государтвенного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан,
руководитель
Айтекенов Кайрат Медыбаевич  - директор Департамента управления и финансов
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Ахметжанов Саян Кылышович    - начальник отдела Департамента нормативно-
правовой работы Агентства Республики
Казахстан по делам государственной службы
Буц Анна Александровна       - главный специалист Департамента маркетинга и
аграрной политики Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Турсынбаева Жанна Нурлановна - главный специалист Комитета регистрационной
службы Министерства юстиции Республики
Казахстан
Саретбаев Альжапар Нурмуханович - заместитель начальника управления
Департамента гражданской авиации
Министерства транспорта, коммуникаций и
туризма Республики Казахстан
2. Рабочей группе до 26 июля 1999 года по итогам проверки:
внести предложение в Правительство Республики Казахстан по улучшению
сложившейся ситуации в предприятии и устранению негативных факторов,
отрицательно влияющих на его деятельность;
представить проект доклада Президенту Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)