Мұнайдың төгілуінің алдын алу және оған ден қою жөніндегі ұлттық жоспарды әзірлеу туралы жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 29 шілдедегі N 112-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406 Қаулысымен.
"Мұнайдың төгілуінің алдын алу және оған ден қою жөніндегі ұлттық жоспарды әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 876  қаулысына сәйкес:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Досаев                 - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Ерболат Асқарбекұлы      индустрия және сауда вице-министрі,
жетекші
Бозымбаев Қанат          Қазақстан Республикасы  Энергетика,
Алдабергенұлы            индустрия және сауда министрлігі
Мұнай және газ департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Оглов                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Вадим Валерьевич         жағдайлар жөніндегі агенттігі Төтенше
жағдайларды мемлекеттік қадағалау,
техникалық және тау-кен қадағалау
жөніндегі департаментінің директоры,
бас мемлекеттік инспектор, жетекшінің
орынбасары
Сейдагалиев            - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Шыңғысхан                индустрия және сауда министрлігінің
Мұнай және газ департаменті
техникалық саясат бөлімінің бастығы
Демеу                  - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Айдар Сағадатұлы         индустрия және сауда министрлігінің
Мұнай және газ департаменті жаңа
жобалар бөлімінің бастығы
Шағыров                - Қазақстан Республикасы Төтенше
Айтжан Бағытұлы          жағдайлар жөніндегі агенттігінің
Төтенше жағдайларды мемлекеттік
қадағалау, техникалық және тау-кен
қадағалау жөніндегі департаменті
мұнайгаз өнеркәсібі мен геологиядағы
қадағалау бөлімінің бастығы
Барчан                 - Қазақстан Республикасының Көлік,
Виталий Викторович       коммуникациялар және туризм
министрлігі Көліктегі бақылау
комитетінің су көлігіндегі бақылау
басқармасы кеме қатынасы және теңізде
жүзу қауіпсіздігі бөлімінің бастығы
Төлешев                - Маңғыстау облыстық қоршаған ортаны
Кенжебек Төлешұлы        қорғау басқармасының бастығы
Соболев                - Атырау облыстық төтеше жағдайлар
Герман Алексеевич        жөніндегі басқармасы мұнай-газ өндіру
саласын, геология және арналы труба
құбырларын қадағалау жөніндегі
салалық инспекциясының бастығы
Шапшанов               - Қызылорда облыстық қоршаған ортаны
Қуанышқали               қорғау басқармасының бастығы
Рахманбердіұлы
Қалбергенов            - Қызылорда жер қойнауын қорғау және
Шахизат                  пайдалану жөніндегі аймақтық
инспекциясының бастығы
Шаяхметов              - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы"
Бейімбет                 жабық акционерлік қоғамы Корпоративтік
Шайсұлтанұлы             қаржыландыру департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Шаңбаев                - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы"
Төремұрат Досбайұлы      жабық акционерлік қоғамы Мұнай өндіру
және жаңа техника департаменті
директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Жолдасов               - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы"
Едіге Бақтығалиұлы       жабық акционерлік қоғамы Теңіз
жобалары департаментінің бас
менеждері (келісім бойынша)
Оразаева               - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы"
Сәуле Бақтиярқызы        жабық акционерлік қоғамы Геология және
геофизика департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Қайыров                - "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау
Ғали Бақытжанұлы         жөніндегі" жабық акционерлік қоғамы
еңбекті қорғау және экология
секторының бас менеджері (келісім
бойынша)
Крис Бренден           - "ОКИОК" компаниясының мұнайдың
төгілуін жою жөніндегі сарапшысы
Майлыбаев              - Қазақстан Республикасы Төтенше
Мұрат Молдахметұлы       жағдайлар жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік өртке қарсы қызмет
департаменті директорының орынбасары
Сәдуев Орынбасар       - Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Геология және жер
қойнауын қорғау комитетінің жер
қойнауын қорғау басқармасы бастығының
орынбасары
Жәкенов                - Қазақстан Республикасының Табиғи
Манат Сейфоллаұлы        ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі мемлекеттік экологиялық
сараптама басқармасының бас маманы
Бекқалиев              - Қазақстан Республикасының Табиғи
Сағидолла Хамитұлы       ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Каспий және мұнайгазбен
ластау проблемалары жөніндегі
комитетінің үйлестірушісі
Чумак                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Владимир Григорьевич     шаруашылығы министрлігінің Орман,
балық және аңшылық шаруашылығы
комитеті балық ресурстары бөлімінің
бас маманы
Еренов                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Аян Айдарұлы             министрлігінің Халықаралық
экономикалық ынтымақтастық
департаменті аймақтық
сауда-экономикалық ынтымақтастық
бөлімінің атташесі
Сүйесінов              - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
Амантай Кемелұлы         жөніндегі агенттігінің аға менеджері
Қожыбаев               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мұратұлы           жоспарлау жөніндегі агенттігі
Инвестициялық саясат департаментінің
Мемлекеттік инвестициялар
бағдарламаларын жоспарлау басқармасы
инвестициялық жобаларды сараптау
бөлімінің бас маманы
Ердебай                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Дәурен Иманжанұлы        жоспарлау жөніндегі агенттігі
Инвестициялық саясат департаментінің
Мемлекеттік инвестициялар
бағдарламаларын жоспарлау басқармасы
инвестициялық жобаларды сараптау
бөлімінің бас маманы (келісім бойынша)
Майкл Биддисон         - "Хаглер Баи Сервис" компаниясының
Орта Азия және Қазақстан бойынша
аймақтық директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке Национального плана по предупреждению нефтяных разливов и реагированию на них
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 1999 года N 112-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 1999 года N 112-р утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года  N 876 "О разработке Национального плана по предупреждению нефтяных разливов и реагированию на них":
1. Создать рабочую группу в составе:
Досаев Ерболат Аскарбекович    - вице-Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан, руководитель
Бозумбаев Канат Алдабергенович - директор Департамента нефти и газа
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Оглов Вадим Валерьевич         - директор Департамента по государственному
надзору за чрезвычайными ситуациями,
техническому и горному надзору Агентства
Республики казахстан по чрезвычайным
ситуациям, главный государственный
инспектор, заместитель руководителя
Сейдагалиев Шынгисхан          - начальник отдела технической политики
Департамента нефти и газа Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Демеу Айдар Сагадатулы         - начальник отдела новых проектов
Департамента нефти и газа Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шагиров Айтжан Багитович       - начальник отдела по надзору в нефтегазовой
промышленности и геологии Департамента
по государственному надзору за
чрезвычайными ситуациями, техническому
и горному надзору Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Майлибаев Мурат Молдахметович  - заместитель директора Департамента
Государственной противопожарной службы
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Садуев Орынбасар               - заместитель начальника Управления охраны
недр Комитета геологии и охраны недр
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Жакенов Манат Сейфуллинович    - главный специалист Управления
Государственной экологической экспертизы
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Беккалиев Сагидулла Хамидович  - координатор Комитета по Каспию и проблемам
нефтегазового загрязнения Министерства
природных ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Чумак Владимир Григорьевич     - главный специалист отдела рыбных ресурсов
Комитета лесного, рыбного и охотничьего
хозяйства Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Еренов Аян Айдарович           - атташе отдела регионального торгово-
экономического сотрудничества Департамента
международного экономического
сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Суесинов Амантай Кемелович     - старший менеджер Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Кожубаев Тимур Муратович       - главный специалист отдела экспертизы
инвестиционных проектов Управления
планирования Программы государственных
инвестиций Департамента инвестиционной
политики Агентства Республики Казахстан
по экономическому планированию
Ердебай Даурен Иманжанулы      - главный специалист отдела экспертизы
инвестиционных проектов Управления
планирования Программы государственных
инвестиций Департамента инвестиционной
политики Агентства Республики Казахстан по
экономическому планированию
Барчан Виталий Викторович      - начальник отдела безопасности судоходства
и мореплавания Управления контроля на
водном транспорте Комитета транспортного
контроля Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Тулешев Кенжибек Тулешевич     - начальник Мангистауского областного
управления охраны окружающей среды
Соболев Герман Алексеевич      - начальник отраслевой инспекции по надзору
нефтегазодобывающей отрасли, геологии и
магистральных трубопроводов Атырауского
областного управления по чрезвычайным
ситуациям
Шапшанов                       - начальник Кызылординского областного
Куанышкали Рахманбердиевич       управления охраны окружающей среды
Калбергенов Шахизад            - начальник Кызылординской региональной
инспекции по охране и использованию недр
Шаяхметов                      - директор Департамента корпоративного
Беимбет Шайсултанович            финансирования закрытого акционерного
общества "Национальная нефтегазовая
компания "Казахойл" (по согласованию)
Шанбаев Туремурат Досбаевич    - заместитель директора Департамента
добычи нефти и новой техники закрытого
акционерного общества "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл"
(по согласованию)
Жолдасов Едге Бактыгалиевич    - главный менеджер Департамента морских
проектов закрытого акционерного общества
"Национальная нефтегазовая компания
"Казахойл" (по согласованию)
Уразаева Сауле Бахтияровна     - директор Департамента геологии и геофизики
закрытого акционерного общества
"Национальная нефтегазовая компания
"Казахойл" (по согласованию)
Хаиров Гали Бахытжанович       - главный менеджер сектора охраны труда и
экологии закрытого акционерного общества
по транспортировке нефти "КазТрансОйл"
(по согласованию)
Крис Бренден                   - эксперт по ликвидации нефтяных разливов
компаний "ОКИОК" (по согласованию)
Майкл Биддисон                 - региональный директор по Средней Азии
и Казахстану компании "Хаглер Баи Сервис"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобына қажеттілікке қарай шетел компанияларының, ғылыми-зерттеу және жобалау институттарының өкілдерін жұмысқа тарту құқығы берілсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министріне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Наделить рабочую группу правом привлекать к работе, по мере необходимости, представителей иностранных компаний, научно-исследовательских и проектных институтов.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан