Қазақстан Республикасында шайбалы хоккейді дамыту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 12 тамыз N 119-ө
Республикада шайбалы хоккейді одан әрі дамыту мақсатында:
1. Ақмола, Шығыс Қазақстан, Қостанай, Қарағанды, Павлодар, Солтүстік Қазақстан облыстарының және Астана, Алматы қалаларының әкімдеріне 1999-2000 жылдар ішінде хоккей командаларын құру және олардың Қазақстан Республикасының чемпионатына қатысуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Алматы, Қарағанды қалаларының әкімдері жұмыс істеп тұрған спорт сарайларындағы жасанды мұз алаңдарын қалпына келтіруге қаражат іздестірсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері балалардың мамандандырылған хоккей спорт мектептерінің, балалар-жасөспірімдердің спорт мектептерінде хоккей бөлімдерінің және жоғары спорт шеберлігі мектептерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт
министрлігінің Спорт және дене тәрбиесі комитеті:
1) шайбалы хоккейден жыл сайын Қазақстан Республикасының чемпионатын
өткізсін;
2) 1999 жылдан бастап республикада балалар мен жасөспірімдер
арасында "Жұлдызша" жүлдесіне шайбалы хоккейден жарыс өткізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О развитии хоккея с шайбой в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 1999 года N 119-р
В целях дальнейшего развития в республике хоккея с шайбой:
1. Рекомендовать акимам Акмолинской, Восточно-Казахстанской, Костанайской, Карагандинской, Павлодарской, Северо-Казахстанской областей, городов Астаны, Алматы обеспечить создание в течение 1999-2000 годов хоккейных команд и их участие в чемпионате Республики Казахстан.
2. Рекомендовать акимам городов Алматы, Караганды изыскать средства на восстановление искусственных ледовых полей в существующих дворцах спорта.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить функционирование специализированных детских спортивных хоккейных школ, отделений хоккея в детско-юношеских спортивных школах и школах высшего спортивного мастерства.
4. Комитету спорта и физической культуры Министерства здравоохранения,
образования и спорта Республики Казахстан:
1) ежегодно проводить чемпионат Республики Казахстан по хоккею с шайбой;
2) начиная с 1999 года проводить в республике соревнования среди детей
и подростков по хоккею с шайбой на приз клуба "Жулдызша".
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)