Қазақстан Республикасында нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрестің 1999-2001 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын дайындау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 қыркүйек N 132-ө
"Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз
айналымы мен теріс пайдалануына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан
Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдіров                  - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Мәжитұлы            Есірткіні бақылау жөніндегі
мемлекеттік комиссиясының
хатшысы, жетекші
Кириллов Игорь           - Қазақстан Республикасының
Викторович                 Ұлттық қауіпсіздік комитеті
5 Департаментінің басқарма
бастығы (келісім бойынша)
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасының
Сағындық Кабдрашұлы        Ішкі істер министрлігі Криминалдық
полиция департаментінің
Есірткі бизнесімен күрес жөніндегі
бас басқармасы ұйымдастыру-әдістемелік
бөлімінің бастығы
Боднар                   - Қазақстан Республикасы
Александр Павлович         Мемлекеттік кіріс министрлігі
Кеден комитетінің Контрабандаға
және кедендік тәртіпті бұзуға
қарсы күрес жөніндегі бас
басқармасы кинологиялық
қызметінің бас-инспектор-кинологы
Абдулов                  - Қазақстан Республикасы
Айдар Мұстажапұлы          Қаржы министрлігі Бюджет
департаментінің Қорғаныс кешені
және құқық қорғау органдары
басқармасы бастығының
орынбасары
Исекешев                 - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы            Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
Бюджеттік бағдарламалар
департаментінің бас маманы
(келісім бойынша)
Арыстанова               - Қазақстан Республикасы
Сарби Нүсіпқызы            Денсаулық сақтау, білім және
спорт министрлігінің Денсаулық
сақтау комитеті Қаржыландыру
басқармасының бастығы
Бычкова                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Светлана Федоровна         министрлігінің Сот сараптамалары
орталығының директоры
Әкішева                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Жұлдыз Лұкманқызы          істер министрлігінің Көпжақты
ынтымақтастық департаменті
директорының орынбасары
Тұрсынов                 - Қазақстан Республикасы Бас
Серік Бариянұлы            прокуратурасының Тергеу мен
анықтаудың заңдылығын
қадағалау жөніндегі департаменті
ұйымдастыру-әдістеме бөлімінің
бастығы
Есіркегенова             - БҰҰ-ның Қазақстан Республикасы
Алма Ғабдісләмқызы         бойынша Есірткіні бақылау және
қылмыстың алдын алу жөніндегі
басқармасының бағдарламаларды
үйлестірушісі (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по подготовке Государственной программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 1999-2001 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 132-р
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года
Z980279_   "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и
мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдиров                           - секретарь Государственной комиссии
Нурлан Мажитович                    Республики Казахстан по контролю за
наркотиками, руководитель
Кирилов                           - начальник Управления 5 Департамента
Игорь Викторович                    Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Сулейменов                        - начальник организационно-методического
Сагындык Кабдрашевич                отдела Главного управления по борьбе с
наркобизнесом Департамента криминальной
полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Боднар                            - главный инспектор-кинолог Кинологической
Александр Павлович                  службы Главного управления по борьбе с
контрабандой и нарушениями таможенных
правил Таможенного комитета
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Абдулов                           - заместитель начальника Управления
Айдар Мустожапович                  оборонного комплекса и
правоохранительных органов Бюджетного
Департамента Министерства финансов
Республики казахстан
Исекешев                          - главный специалист Департамента
Асет Орентаевич                     бюджетных программ Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан (по согласованию)
Арыстанова                        - начальник Управления финансирования
Сарби Нусифовна                     Комитета здравоохранения Министерства
здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан
Бычкова                           - директор Центра судебных экспертиз
Светлана Федоровна                  Министерства юстиции Республики Казахстан
Акишева                           - заместитель директора Департамента
Жулдуз Лукмановна                   многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Турсунов                          - начальник организационно-методического
Серик Барьянович                    отдела Департамента по надзору за
законностью следствия и дознания
Генеральной Прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Есиркегенова                      - координатор Программ Управления
Алма Гавдслямовна                   Организации Объединенных Наций по
контролю над наркотиками и
предотвращению преступности по Республики
Казахстан (по согласованию)

2. Жұмыс тобы Біріккен Ұлттар Ұйымы Есірткіні бақылау және қылмыстың алдын алу жөніндегі басқармасының қолдауымен дайындалған Есірткінің заңсыз айналымы мен ұйымдасқан қылмысты бақылау жөніндегі шебер-жоспар негізінде Қазақстан Республикасындағы нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрестің 1999-2001 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлесін.
3. Қазақстан Республикасының Есірткіні бақылау жөніндегі мемлекеттік
комиссиясы 1999 жылдың 1 қарашасына дейін мерзімде Қазақстан
Республикасындағы нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрестің 1999-2001
жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын Қазақстан
Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі Қ.К.Тоқаевқа
жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

2. Рабочей группе разработать проект Государственной программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 1999-2001 годы на основе подготовленного при поддержке Управления Организации Объединенных Наций по Контролю над наркотиками и предотвращению преступности Мастер-плана по контролю незаконного оборота наркотиков и организованной преступности.
3. Государственной комиссии Республики Казахстан по контролю за наркотиками в срок до 1 ноября 1999 года внести в Правительство Республики Казахстан проект Государственной программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 1999-2001 годы.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра - Министра иностранных дел Республики Казахстан Токаева К.К.
Премьер-Министр
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)