Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы шекаралық өткел туралы келісімнің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 қыркүйек N 133-ө
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасында шекаралық
өткел туралы келісімнің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыстың тиімділігін
жақсарту мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Кәрібжанов                - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қайрат Сәлімұлы             коммуникациялар және туризм вице-министрі,
жетекші
Смирнов                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Анатолий Владимирович       істер вице-министрі
Котлов                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Андрей Николаевич           министрлігі Заңдар және халықаралық
құқық департаментінің директоры
Отто                      - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Иван Иванович               вице-министрі
Берқалиев                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Құсайын Иманғалиұлы         қауіпсіздік комитеті Шекаралық қызмет
директорының бірінші орынбасары - Бас
штабының бастығы (келісім бойынша)
Тильга                    - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Андрей Константинович       жоспарлау жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік инвестициялар
бағдарламасын жоспарлау басқармасы
бастығының орынбасары
2. Жұмыс тобы 1999 жылғы 10 қазанға дейінгі мерзімде
Премьер-Министрдің Кеңсесіне Қазақстан Республикасы мен Қырғыз
Республикасының арасындағы шекаралық өткел туралы келісімнің әзірленген
жобасын ұсынсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О создании рабочей группы по подготовке проекта Соглашения о пограничном переезде между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 133-р
В целях улучшения эффективности работы по подготовке проекта
Соглашения о пограничном переезде между Республикой Казахстан и Кыргызской
Республикой:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Карибжанов Хайрат Салимович      -  вице-Министр транспорта, коммуникаций
и туризма Республики Казахстан,
руководитель
Смирнов Анатолий Владимирович    -  вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Котлов Андрей Николаевич         -  директор Департамента законодательства
и международного права Министерства
юстиции Республики Казахстан
Отто Иван Иванович               -  вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Беркалиев Хусаин Имангалиевич    -  первый заместитель директора -
начальник Главного штаба Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Тильга Андрей Константинович     -  заместитель начальника Управления
планирования программы государственных
инвестиций Агентства Республики
Казахстан по экономическому
планированию
2. Рабочей группе в срок до 10 октября 1999 года представить в
Канцелярию Премьер-Министра подготовленный проект Соглашения о пограничном
переезде между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой.
Премьер-Министр
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)