Мемлекеттік басқару органдарының құрылымын жетілдіру бойынша ұсыныс дайындау жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жыл6һғы 20 қыркүйек N 135-ө
Мемлекеттік басқару органдарының құрылымын жетілдіру мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тілеубердин Алтай         - Қазақстан Республикасының Премьер-
Абылайұлы                   Министрі Кеңсесінің Басшысы,
жетекші
Мыңбаев Сауат             - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхаметбайұлы               шаруашылығы министрі
Кәкімжанов Зейнолла       - Қазақстан Республикасының
Халидоллаұлы                Мемлекеттік кіріс министрі
Аханов Серік              - Қазақстан Республикасының
Ахметжанұлы                 Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Жәмішев Болат             - Қазақстан Республикасының
Бидахметұлы                 Қаржы вице-министрі
Құзытбаева Ажар           - Қазақстан Республикасының
Қилымбекқызы                Әділет вице-министрі
Сәрсенбай Нұрлан          - Қазақстан Республикасының
Алдабергенұлы               Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Аманбаев Мұрат            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ермұханұлы                  Министрінің Кеңсесі Экономикалық
бөлімінің меңгерушісі
Шоқпытов Андар            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Мәулешұлы                   Министрінің Кеңсесі Аймақтық даму
және кадр бөлімінің меңгерушісі
2. Жұмыс тобына мемлекеттік органдардан жұмыс үшін қажетті есептер,
анықтамалар және басқа да ақпарат сұрату құқығы беріледі.
3. Жұмыс тобы он күндік мерзімде Үкіметке мемлекеттік басқару
органдарының құрылымын жетілдіру жөнінде ұсыныс табыс етсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О рабочей группе по подготовке предложений по совершенствованию структуры органов государственного управления
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года N 135-р
В целях совершенствования структуры органов государственного
управления:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Тлеубердин Алтай Аблаевич          -  Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич        -  Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Какимжанов Зейнулла Халидоллович   -  Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Аханов Серик Ахметжанович          -  заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по
экономическому планированию
Жамишев Болат Бидахметович         -  вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Кузутбаева Ажар Килмбековна        -  вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Сарсенбай Нурлан Алдабергенулы     -  заместитель Председателя Агентства
по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан
(по согласованию)
Аманбаев Мурат Ермуханович         -  заведующий Экономическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Шукпутов Андарь Маулешевич         -  заведующий Отделом регионального
развития и кадров Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
2. Рабочей группе предоставляется право запрашивать у государственных
органов необходимые для работы расчеты, справки и другую информацию.
3. Рабочей группе в десятидневный срок представить в Правительство
предложения по совершенствованию структуры органов государственного
управления.
Премьер-Министр
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)