Қазақстан Республикасы Үкіметінің бағдарламасы туралы баяндаманы дайындау жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 қазан N 148-ө
Қазақстан Республикасы Конституциясының 53-бабының 6-тармақшасына және
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы
Конституциялық заңының 7-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан
Республикасының Парламентіне ұсыну үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің
бағдарламасы туралы баяндаманы дайындау мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Күлекеев Жақсыбек          - Қазақстан Республикасының
Әбдірахметұлы                Экономика министрі, жетекші
Нұрпейісов Қайрат          - Қазақстан Республикасы
Айтмұхамбетұлы               Мемлекеттік кіріс вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Аханов Серік               - Қазақстан Республикасының
Ахметжанұлы                  Экономикалық жоспарлау
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Жолдыбаева Сәуле           - Қазақстан Республикасының
Мұсақызы                     Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі
Кәрібжанов Қайрат          - Қазақстан Республикасы Көлік,
Сәлімұлы                     коммуникациялар және туризм
вице-министрі
Құзытбаева Ажар            - Қазақстан Республикасы Әділет
Қилымбекқызы                 вице-министрі
Жәмішев Болат              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бидахметұлы                  вице-министрі
Бисембетов Ескендір        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қалыбекұлы                   Банкі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Жолдасбаев                 - Қазақстан Республикасының
Сансызбай Елеусізұлы         Статистика жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Смирнов Анатолий           - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Владимирович                 істер вице-министрі
Ауанов Мырзахмет           - Қазақстан Республикасы Еңбек
Қожахметұлы                  және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Лекер Қуандық              - Қазақстан Республикасы
Ахметұлы                     Денсаулық, білім және спорт
вице-министрі
2. Жұмыс тобы:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" баяндаманың жобасын дайындасын және 1999 жылдың 1 қарашасына дейін Үкіметтің қарауына ұсынсын;
баяндаманың жобасын дайындау үшін оған арнаулы атқарушы органдардың
мамандарын тарту және қажетті материалдарды алу құқығы берілсін.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы
органдарының басшылары:
1999 жылғы 22 қазанға дейін Үкіметтің 2000-2002 жылдарға арналған
бағдарламасының жобасын енгізу үшін өз ұсыныстарын жұмыс тобына тапсырсын;
жұмыс тобының талабы бойынша қажетті мамандар дереу жіберілсін және
қосымша сұралған материалдар берілсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О рабочей группе по подготовке доклада о Программе Правительства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 1999 года N 148-р
В соответствии с подпунктом 6) статьи 53 K951000_ Конституции Республики
Казахстан и пунктом 1 статьи 7 Конституционного закона Республики Казахстан
Z952688_
"О Правительстве Республики Казахстан", в целях подготовки доклада о
Программе Правительства Республики Казахстан для представления его
Парламенту Республики Казахстан:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович - Министр экономики Республики Казахстан,
руководитель
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович- вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Аханов Серик Ахметжанович       - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по экономическому
планированию
Джолдыбаева Сауле Мусиновна     - вице-Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Карибжанов Хайрат Салимович     - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
туризма Республики Казахстан
Кузутбаева Ажар Килмбековна     - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович      - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Бейсембетов Искандер            - заместитель Председателя Национального
Калымбекович                      Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Жолдасбаев Санызбай Илиусизович - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике
Смирнов Анатолий Владимирович   - вице-Министр иностранных дел Республики
Казахстан
Ауанов Мырзахмет Кожахметович   - вице-Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Лекер Куандык Ахметович         - вице-Министр здравоохранения, образования
и спорта Республики Казахстан
2. Рабочей группе:
подготовить и представить к 1 ноября 1999 года на рассмотрение Правительства проект доклада "О Программе Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы";
предоставить право привлечения специалистов центральных исполнительных органов и получения необходимых материалов для разработки проекта Доклада.
3. Руководителям центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан:
к 22 октября 1999 года представить рабочей группе свои предложения для включения в проект Программы Правительства на 2000-2002 годы;
по требованию рабочей группы незамедлительно направлять необходимых специалистов и представлять дополнительно запрашиваемые материалы.
Премьер-Министр
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)