Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшелері жұмысының Үлгі кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 13 қараша N 157-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшелері жұмысының Үлгі кестесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі, министрліктер мен агенттіктер өз жұмыстарын жоспарлау кезінде көрсетілген Үкімет мүшелері жұмысының Үлгі кестесін басшылыққа алсын.
3. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 1998 жылғы 4 наурыздағы N 49 R980049_ және 1999 жылғы 15 қазандағы N 147 өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
13 қарашадағы
N 157-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшелері
жұмысының Үлгі кестесі
Әрбір айдың         - Әкімдердің күні - аймақтардың әкімдерін қабылдау
үшінші аптасы:       және олармен аймақтық проблемаларды шешу
жөніндегі жұмыс
сәрсенбі
бейсенбі
жұма
Дүйсенбі            - Министрлердің күні - Үкімет басшылығының орталық
атқарушы органдардың басшыларын қабылдауы
Сейсенбі            - Үкіметтің күні - Үкіметтің мәжілістерін,
Премьер-Министрде кеңестер өткізу
Сәрсенбі            - Кеңестер күні - Премьер-Министрдің орынбасарлары
мен Премьер-Министр Кеңсесінің Басшысында
кеңестер өткізу
Айдың әрбір бірінші және төртінші сәрсенбі -
Қазақстан Республикасында тіркелген елшілерді
қабылдау.
Премьер-Министр Кеңсесінің қоғамдық қабылдау
бөлмесінде азаматтарды қабылдау (кесте бойынша)
Бейсенбі            - Алқа күні - орталық атқарушы органдарда алқа
мәжілістері мен кеңестер өткізу
Жұма                - Қабылдау күні - азаматтарды қабылдау.
Айдың әрбір бірінші жұмасы - Парламенттің
депутаттарын қабылдау.
Айдың әрбір екінші және төртінші жұмасы -
Үкіметте аймақтармен селекторлық кеңестер
өткізу.
Айдың әрбір үшінші жұмасы - Үкімет мүшелерінің
ұлттық компаниялар мен республикалық
мемлекеттік кәсіпорындардың басшыларын
қабылдауы.
Сенбі               - Бақылау күні - Бақылаудағы құжаттармен жұмыс.
Кадрлардың оқуы. Премьер-Министрдің Кеңсесінде
жұмыстық кеңестер өткізу.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об утверждении Примерного графика работы членов Правительства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 1999 года N 157-р
1. Утвердить прилагаемый Примерный график работы членов Правительства Республики Казахстан.
2. Канцелярии Премьер-Министра, министерствам и агентствам Республики Казахстан при планировании своей работы руководствоваться указанным Примерным графиком работы членов Правительства.
3. Признать утратившими силу распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 4 марта 1998 года N 49 R980049_ и от 15 октября 1999 года N 147.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 ноября 1999 года N 157-р
Примерный график
работы членов Правительства Республики Казахстан
Каждая третья                - День акима - прием акимов регионов и работа
неделя месяца:                 с ним по решению региональных проблем
среда
четверг
пятница
Понедельник                  - День министра - прием Руководством
Правительства руководителей центральных
исполнительных органов
Вторник                      - День Правительства - проведение заседаний
Правительства, совещаний у Премьер-Министра
Среда                        - День совещаний - проведение совещаний у
заместителей Премьер-Министра и Руководителя
Канцелярии Премьер-Министра.
Каждая первая и четвертая среда месяца -
прием послов, аккредитованных в Республике
Казахстан.
Прием граждан в общественной приемной
Канцелярии Премьер-Министра (по графику)
Четверг                      - День коллегий - проведение заседаний коллегий
и совещаний в центральных исполнительных
органах
Пятница                      - День приема - прием граждан.
Каждая первая пятница месяца - прием депутатов
Парламента.
Каждая вторая и четвертая пятница месяца -
проведение в Правительстве селекторных
совещаний с регионами.
Каждая третья пятница месяца - прием членами
Правительства руководителей национальных
компаний и республиканских государственных
предприятий
Суббота                      - День контроля - работа с контрольными
документами. Учеба кадров. Проведение
рабочих совещаний в Канцелярии
Премьер-Министра
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)