Жеңіл және тамақ өнеркәсібі ұйымдарын қолдау жөніндегі одан арғы шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 29 қараша N 168-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 қыркүйектегі
Қазақстан халқына Жолдауында көзделген отандық тауар өндірушілерді қолдау
жөніндегі шараларды одан әрі іске асыру және импортты алмастыру
бағдарламасын әзірлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Школьник Владимир       - Қазақстан Республикасының
Сергеевич                 Энергетика, индустрия және
сауда министрі, жетекші
Күлекеев Жақсыбек       - Қазақстан Республикасының
Әбдірахметұлы             Экономика министрі
Келімбетов              - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы           Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Смайылов Әлихан         - Қазақстан Республикасының
Асқанұлы                  Статистика жөніндегі агенттігінің
төрағасы
Жуланова Людмила        - Премьер-Министр Кеңсесінің
Аркадьевна                Өндірістік бөлімі секторының
меңгерушісі
Есентүгелов Арыстан     - "Экономикалық зерттеулер институты"
Есентүгелұлы              республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
(келісім бойынша)
Жолдасбеков             - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Скандарбек                индустрия және сауда министрлігінің
Өмірбекұлы                "Машина жасау" көпсалалы
ғылыми-технологиялық орталығының директоры
Шарманов Төрегелді      - Қазақстан Республикасы Білім және
Шарманұлы                 ғылым министрлігі тамақ
институтының директоры
Дауранов Шәміл          - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Әбділұлы                  индустрия және сауда министрлігінің
департамент директоры
Усманова Фахра          - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Анасовна                  индустрия және сауда министрлігінің
департамент директоры
Марзилович Ольга        - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Алексеевна                индустрия және сауда министрлігі
департамент директорының орынбасары
Марков Валерий          - "Экономикалық зерттеулер институты"
Диевич                    республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бөлім меңгерушісі
(келісім бойынша)
Сағынтаев Бақытжан      - "Шағын бизнесті дамыту қоры" жабық
Әбдірұлы                  акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Рыспанов Нұрлан         - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Бектасұлы                 индустрия және сауда министрлігінің
департамент директоры
2. Жұмыс тобы:
жеңіл және тамақ өнеркәсібі ұйымдарын қолдау жөніндегі шаралардың жоспарын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Д.К.Ахметовтің қарауына енгізсін;
белгіленген тәртіппен орталық атқарушы органдардың және өзге де
ұйымдардың мамандарын жұмысқа қатыстыру үшін тарту құқығы берілсін;
өз құзыретінің шегінде Қазақстан Республикасының орталық және
жергілікті атқарушы органдарынан қажетті ақпаратты сұратып алу құқығы
берілсін;
2000 жылдың 1 наурызына дейін мерзімде импортты алмастыру
бағдарламасының жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан
Республикасының Үкіметіне енгізсін.

О дальнейших мерах по поддержке организаций легкой и пищевой промышленности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 ноября 1999 года N 168-р
В целях дальнейшей реализации мер по поддержке отечественных
товаропроизводителей, предусмотренных в Послании Президента Республики
Казахстан народу Казахстана 30 сентября 1998 года, и разработки программы
импортозамещения:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                     - Министр энергетики, индустрии и
Владимир Сергеевич             торговли Республики Казахстан,
руководитель
Кулекеев                     - Министр экономики Республики
Жаксыбек Абдрахметович         Казахстан
Келимбетов                   - Председатель Агентства по
Кайрат Нематович               стратегическому планированию
Республики Казахстан (по согласованию)
Смаилов                      - Председатель Агентства Республики
Алихан Асханович               Казахстан по статистике
Жуланова                     - заведующая сектором Производственного
Людмила Аркадьевна             отдела Канцелярии Премьер-Министра
Есентугелов                  - генеральный директор Республиканского
Арыстан Есентугелович          государственного предприятия "Институт
экономических исследований" (по
согласованию)
Джолдасбеков                 - директор межотраслевого научно-
Скандарбек Умербекович         технологического центра
"Машиностроение" Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шарманов                     - директор института питания
Турегельды Шарманович          Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Дауранов                     - директор департамента Министерства
Шамиль Абдулович               энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Усманова                     - директор департамента Министерства
Фахра Анасовна                 энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Марзилович                   - заместитель директора департамента
Ольга Алексеевна               Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Марков                       - заведующий отделом Республиканского
Валерий Диевич                 государственного предприятия "Институт
экономических исследований" (по
согласованию)
Сагинтаев                    - председатель правления закрытого
Бахытжан Абдирович             акционерного общества "Фонд развития
малого предпринимательства" (по
согласованию)
Рыспанов                     - директор департамента Министерства
Нурлан Бектасович              энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан