Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің жарлығы 2000 жылғы 8 қаңтар N 325. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"Қазақстан Республикасының Европаның Жаңғырту және Даму Банкіне мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 25 мамырдағы N 1212 U931212_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінің Басқарушысы қызметінен босатылсын.
Серік Ахметжанұлы Аханов Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкі Басқарушысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ержан
Әбілхайырұлы Өтембаев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта жаңарту және
Даму Банкінің Басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Әнуар Ғалимоллаұлы
Сәйденов Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкі
Басқарушысының орынбасары болып тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2000 года № 325. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 мая 1993 г. № 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития" постановляю:
Освободить Сайденова Анвара Галимуллаевича от должности Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Освободить Аханова Серика Ахметжановича от должности заместителя Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева
Ержана Абулхаировича Управляющим Европейским Банком Реконструкции и
Развития от Республики Казахстан.
Назначить вице-Министра финансов Республики Казахстан Сайденова
Анвара Галимуллаевича заместителем Управляющего Европейским Банком
Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан