Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 10 ақпан N 333. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
1. О.Ә.Әбдікәрімов, Б.Ә.Баекенов, Б.Ә.Мұхамеджанов, Е.Ә.Өтембаев,
А.С.Сәрсенбаев Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамынан
шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об изменениях в составе Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 333. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
1. Вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан Абдыкаримова О.А., Баекенова Б.А., Мухамеджанова Б.А., Сарсенбаева А.С., Утембаева Е.А.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан