Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 және 2000 жылғы 4 ақпандағы N 331 Жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 31 қаңтар N 544
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталарының аппараты" деген
жолдағы "241" деген сан "292" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар
жөніндегі агенттігі     76" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігі     31";
"Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі
мемлекеттік комиссиясы     33" деген жол алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы
N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы 4 ақпандағы N 331
U000331_
Жарлығына:
1-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений в Указы Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 и от 4 февраля 2000 года N 331
Указ Президента Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 544
Постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие
изменения:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
U990029_
"О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных
органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1,
ст. 2):
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан" цифру "241"
заменить цифрой "292";
строку "Агентство по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан    76" изложить в следующей редакции:
"Агентство по стратегическому планированию Республики Казахстан   31";
строку "Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с
коррупцией   3" исключить;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2000 года
N 331
U000331_
"О внесении изменений в Указ Президента Республики
Казахстан от 22 января 1999 года N 29":
абзац третий пункта 1 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)