Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2000 жылғы есебін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 6 маусым N 622
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2000 жылғы есебін қарап, қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2000 жылғы қызметінің нәтижелері туралы есебі "Артур Андерсен" аудиторлық фирмасының қорытындысы ескеріле отырып, шоғырландырылған баланс валютасының сомасы 356 697,6 млн. теңге және таза табысының сомасы 11 484,5 млн. теңге болып бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі 2000 жылғы есепті жарияласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об утверждении отчета Национального Банка Республики Казахстан за 2000 год
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июня 2001 года N 622
В соответствии со статьей 3 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года Z952155_ "О Национальном Банке Республики Казахстан", рассмотрев отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2000 год, постановляю:
1. Утвердить отчет Национального Банка Республики Казахстан о
результатах деятельности за 2000 год с учетом заключения аудиторской фирмы
"Артур Андерсен" с валютой консолидированного баланса в сумме 356 697,6
млн. тенге и чистым доходом в сумме 11 484,5 млн. тенге.
2. Национальному Банку Республики Казахстан опубликовать отчет за
2000 год.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)