Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 30 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 25 маусымдағы N 634 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 360 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2012.07.30 N 360 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының құрылымын одан әрі жетілдіру мақсатында қаулы етемін:
1. "Республикалық ұланның ұйымдық құрылымын және оның әскери қызметшілерінің, жұмысшылары мен қызметшілерінің жалпы штат санын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 30 U990030_Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "жеке рәсімдік батальон, жеке оқу батальоны" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 30
Указ Президента Республики Казахстан от 25 июня 2001 года № 634. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 360
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 30.07.2012 № 360.
В целях дальнейшего совершенствования структуры Республиканской гвардии Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 30 U990030_ "Об определении организационной структуры и общей штатной численности военнослужащих, рабочих и служащих Республиканской гвардии" следующее изменение:
в пункте 1 исключить слова "отдельный церемониальный батальон, отдельный учебный батальон".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан