С.Б.Тоқпақбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 8 желтоқсан N 736
Сәт Бесімбайұлы Тоқпақбаев басқа жұмысқа ауысуына байланысты
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О Токпакбаеве С.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года N 736
Освободить Токпакбаева Сата Бесимбаевича от должности Министра
обороны Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)