Қазақстан Республикасының Премьер-министрі Қ.К.Тоқаевтың орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 28 қаңтар N 768
Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Өз өтініші бойынша Қазақстан Республикасының Премьер-министрі Қ.К.Тоқаевтың орнынан түсуі қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы  Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об отставке Премьер-Министра Республики Казахстан Токаева К.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 2002 года N 768
В соответствии со статьей 70
K951000_
Конституции Республики
Казахстан постановляю:
1. Принять отставку Премьер-Министра Республики Казахстан Токаева
К.К. в связи с поданным им заявлением.
2. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до
утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)