Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 11 ақпан N 806. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2004.03.31. N 1327 жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық Заңның  17-1 бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны 345 бірлік мөлшерінде белгіленсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Президентінің 2002.08.29. N 939 Жарлығымен
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат кестесін бекітсін.
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны, құрылымы және Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығы ;
2) "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны, құрылымы және Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 391 Жарлығы ;
3) "Сот әкімшілігінің жаңа жүйесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығының  4-тармағының 2) тармақшасы;
4) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 26 қаңтардағы N 542 Жарлығы .
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 11 ақпандағы
N 806 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің
ҚҰРЫЛЫМЫ
Ескерту. Өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 2002.05.08.
N 868 жарлығымен .
ЕСКЕРТУ. Құрылым жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 2002.08.29. N 939 Жарлығымен .
Ескерту. Құрылым өзгерді - ҚР Президентінің 2003.05.16.
N 1094 жарлығымен
Президент Әкімшілігінің Басшысы
Президенттің көмекшілері
Президент Әкiмшiлiгi Басшысының бiрiншi орынбасары мен орынбасарлары <*>
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
Президенттің кеңесшілері
Кеңсе
Мемлекеттік-құқық бөлімі
Ішкі саясат бөлімі
Ұйымдастыру-бақылау бөлімі
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшылығы
Баспасөз қызметі
Жүйелі зерттеулер орталығы
Әлеуметтік-экономикалық талдау бөлімі
Протокол қызметі
Кадр жұмысы бөлімі
Президенттің Парламенттегі Өкілдігі
Президенттің "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы өкілінің аппараты
Бухгалтерия

О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806. Утратил силу - Указом Президента РК от 31 марта 2004 г. N 1327 (U041327)
Сноска. В Указ вносятся изменения - Указом Президента РК от 7 января 2003 г. N 1014 (в РЦПИ не поступал).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 Конституционного закона от 26 декабря 1995 года Z952733_  "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Установить штатную численность Администрации Президента Республики Казахстан в количестве 345 единиц.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - Указом Президента РК от 29 августа 2002 г. N 939 U020939_ .
2. Утвердить прилагаемую структуру Администрации Президента Республики Казахстан.
3. Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан утвердить штатное расписание Администрации Президента Республики Казахстан.
4. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 U990089_  "О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан";
2) Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 391 U000391_  "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 "О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан";
3) подпункт 2) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471  U000471_   "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования";
4) Указ Президента Республики Казахстан от 26 января 2001 года N 542 U010542_   "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89".
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Утверждена
Указом Президента
Республики Казахстан
от 11 февраля 2002 года N 806
Структура
Администрации Президента Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - Указом Президента РК от 8 мая 2002 г. N 868   U020868_   . Новая редакция - Указом Президента РК от 29 августа 2002 г. N 939 U020939_   . В несены изменения - Указом Президента РК от 16 мая 2003 г. N 1094  (порядок вступления в силу см. пункт 3).
Руководитель Администрации Президента
Помощники Президента
Первый заместитель и заместители Руководителя Администрации Президента
Секретарь Совета Безопасности
Советники Президента
Канцелярия
Государственно-правовой отдел
Отдел внутренней политики
Организационно-контрольный отдел
Секретариат Совета Безопасности
Пресс-служба
Центр системных исследований
Отдел социально-экономического анализа
Протокольная служба
Отдел кадровой работы
Представительство Президента в Парламенте
Аппарат специального представителя Президента на космодроме "Байконур"
Бухгалтерия