"Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 26 қаңтардағы Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. 2028 жылғы 1 қаңтарға дейінгі кезеңге "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Президентінің 2005.08.01 N 1624, 2008.11.28 N 702 Жарлықтарымен.
2. Алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
3. Осы Жарлық 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 26 сәуiрдегi
N 853 Жарлығымен
БЕКIТIЛГЕН
"Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 26 сәуірдегі
№ 853 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы жұмыс істеуінің
нысаналы индикаторлары және нысаналы индикаторларға қол
жеткізбеудің дағдарысты деңгейі
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.

О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 января 1996 года "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" постановляю:
1. Создать специальную экономическую зону "Морпорт Актау" на период до 1 января 2028 года.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указами Президента РК от 01.08.2005 N 1624; от 28.11.2008 N 702.
2. Исключен Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
3. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2003 года.
Президент
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 26 апреля 2002 года № 853
ПОЛОЖЕНИЕ
о специальной экономической зоне "Морпорт Актау"
Сноска. Положение исключено Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 26 апреля 2002 года № 853
ЦЕЛЕВЫЕ ИНДИКАТОРЫ
функционирования и критический уровень
недостижения целевых индикаторов специальной экономической
зоны "Морпорт Актау"
Сноска. Целевые индикаторы исключены Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.