Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің компьютерлік ақпарат саласындағы қылмысқа қарсы күрестегі ынтымақтастығы туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 25 маусымдағы N 897 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшін жою тәртібі туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 заң күші бар Жарлығының 16-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. 2001 жылғы 1 маусымда Минск қаласында қол қойылған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің компьютерлік ақпарат саласындағы қылмысқа қарсы күрестегі ынтымақтастығы туралы келісім бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Келісім ҚР 09.12.2019 № 277-VI Заңына сәйкес өзінің қолданысын тоқтатады (қолданысқа енгізілу тәртібін 17-баптан қараңыз).

Об утверждении Соглашения о сотрудничестве государств-участников Содружества Независимых Государств в борьбе с преступлениями в сфере компьютерной информации
Указ Президента Республики Казахстан от 25 июня 2002 года N 897.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 16 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 12 декабря 1995 года N 2679 "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить Соглашение о сотрудничестве государств-участников Содружества Независимых Государств в борьбе с преступлениями в сфере компьютерной информации, подписанное в городе Минске 1 июня 2001 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Соглашение о сотрудничестве государств-участников Содружества Независимых Государств в борьбе с преступлениями в сфере компьютерной информации
Сноска. Соглашение прекратило действие в соответствии с Законом РК от 09.12.2019 № 277-VІ (порядок введения в действие см. ст. 17).