Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 5 тамыз N 915. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2003.11.15. N 1228 жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 33-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығының қосымшасына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасы
Кәрім                       Премьер-Министрінің
Қажымқанұлы                 орынбасары,
Досаев                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат                     монополияларды реттеу,
Асқарбекұлы                 бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы,
Әбдіғапаров               - "Қазақстан халықаралық
Сағадат                     инвестиция-инновациялық қаржы
Едігеұлы                    компаниясы" ЖАҚ президенті,
Қожахметов                - "Әсем" ЖШС президенті;
Талғат
Базарбайұлы
"Сатылғанов               - "Алматы қаржы-сауда банкі" ААҚ
Қайрат                      басқармасының төрағасы"
Алпамышұлы
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сатылғанов               - "Қазақстан Халық банкі" ААҚ
Қайрат                      басқармасының төрағасы";
Алпамышұлы
аталған құрамнан Жандосов Ораз Әлиұлы, Имашев Берік Мәжитұлы, Әбілов Болат Мұқышұлы, Әблязов Мұхтар Қабылұлы, Мырзабеков Ғазиз Төлеубекұлы, Нұрселенов Ахметбек Күсетайұлы, Павлов Александр Сергеевич шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, 2002 жылғы 5 тамыз
N 915

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692
Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 915. Утратил силу - Указом Президента РК от 15 ноября 2003 г. N 1228 (U031228)
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 33 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года  Z952733_   "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в приложение к Указу Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692  U010692_   "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан:
Масимова                - Заместителя Премьер-Министра
Карима                    Республики Казахстан,
Кажимкановича
Досаева                 - Председателя Агентства Республики
Ерболата                  Казахстан по регулированию
Аскарбековича             естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса,
Абдигапарова            - президента ЗАО "Казахстанская
Сагадата Едигеновича      международная инвестиционно-
инновационная финансовая
компания",
Кожахметова             - президента ТОО "Асем";
Талгата Базарбаевича
строку:
"Сатылганов              - председатель правления
Кайрат Алпамышович         ОАО "Алматинский торгово-
финансовый банк"
изложить в следующей редакции:
"Сатылганов             - председатель правления
Кайрат Алпамышович        ОАО "Народный банк Казахстана";
вывести из указанного состава: Джандосова Ураза Алиевича, Имашева Берика Мажитовича, Абилова Булата Мукишевича, Аблязова Мухтара Кабуловича, Мырзабекова Газиза Толеубековича, Нурсилинова Ахметбека Кусетаевича, Павлова Александра Сергеевича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан