А.С.Павловты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 28 тамыз N 932.
Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О назначении Павлова А.С. первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 932
Назначить Павлова Александра Сергеевича первым заместителем
Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой
должности.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)