А.Б.Самақованы Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 29 тамыз N 938.
Айткүл Байғазықызы Самақова Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
қорғау министрі болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О назначении Самаковой А.Б. Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан 29 августа 2002 года N 938
Назначить Самакову Айткуль Байгазиевну Министром охраны окружающей
среды Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)