Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2003 жылғы 10 ақпан N 1018
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражатын пайдалануды бақылауды күшейту мақсатында қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбір мәселелері туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 42-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану ережесінде:
6-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"корпоративтік табыс салығы";
8-тармақ алынып тасталсын;
10-тармақтың 1) тармақшасы "осы Ереженің" деген сөздердің алдынан "бюджет заңдарына сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Қорды республикалық және жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуге пайдалану Қорды басқару жөніндегі кеңестің шешімі бойынша жүргізіледі.";
22-тармақта:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары;";
мынадай мазмұндағы 8-1) тармақшамен толықтырылсын:
"8-1) Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543
Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 1018
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года и в целях ужесточения контроля за использованием средств Национального фонда Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 42) следующие изменения и дополнения:
в Правилах формирования и использования Национального фонда Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным Указом:
абзац второй пункта 6 изложить в следующей редакции:
"корпоративный подоходный налог";
пункт 8 исключить;
подпункт 1) пункта 10 дополнить словами "в соответствии с бюджетным законодательством";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Использование Фонда для компенсации потерь республиканского и местных бюджетов производится решением Совета по управлению Фондом.";
в пункте 22:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан