Қ.К.Тоқаевты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1112 Жарлығы
Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Токаева К.К. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1112
Назначить Токаева Касымжомарта Кемелевича Министром иностранных дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан