Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1122 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Келимбетова К.Н. Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1122
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан