С.С.Қалмырзаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1124 Жарлығы
Сарыбай Сұлтанұлы Қалмырзаев Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Калмурзаева С.С. Управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1124
Назначить Калмурзаева Сарыбая Султановича Управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан