Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 28 тамыздағы N 1179 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияны құру туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 56, 620-құжат; 2002 ж., N 6, 36-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мына:
"Жақсыбеков - Астана қаласының әкімі,
Әділбек Рыскелдіұлы комиссия төрағасының орынбасары
Досмұхамбетов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Темірхан Мыңайдарұлы Іс Басқарушысы, комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Досмұхамбетов - Астана қаласының әкімі, комиссия
Темірхан Мыңайдарұлы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Жақсыбеков - Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы Индустрия және сауда министрі";
Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы Премьер-Министрі, төраға,
Досмағамбетов - "Астанабасжоспар" КМК-ның директоры,
Байыр Фарденұлы
Досаев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Ерболат Асқарбекұлы
Исаев - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі,
Омаров - Қазақстан Республикасының
Қайсар Оспанұлы Индустрия және сауда министрлігі
Құрылыс істері жөніндегі
комитетінің төрағасы,
Сапарбаев - Қазақстан Республикасы Кедендік
Бердібек Мәшбекұлы бақылау агенттігінің төрағасы;
көрсетілген комиссия құрамынан Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы, Келімбетов Қайрат Нематұлы, Шардарбеков Шәріпбек, Рүстембеков Ақмырза Исаұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2003 года № 1179. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530 "Oб образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 620; 2002 г., № 6, ст. 36) следующие изменения:
строки:
"Джаксыбеков - аким города Астаны, заместитель
Адильбек Рыскельдинович председателя комиссии
Досмуханбетов - Управляющий делами Президента
Темирхан Мынайдарович Республики Казахстан, заместитель
председателя комиссии
Члены комиссии:"
изложить в следующей редакции:
"Досмуханбетов - аким города Астаны, заместитель
Темирхан Мынайдарулы председателя комиссии
Члены комиссии:
Джаксыбеков - Министр индустрии и торговли
Адильбек Рыскельдинович Республики Казахстан";
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны:
Ахметова - Премьер-Министра Республики Казахстан,
Даниала Кенжетаевича председателем,
Досмагамбетова - директора КГП "Астанагенплан",
Баира Фарденулы
Досаева - Министра финансов
Ерболата Аскарбековича Республики Казахстан,
Исаева - вице-министра экономики и бюджетного
Батырхана Арысбековича планирования Республики Казахстан,
Омарова - председателя Комитета по делам
Кайсара Оспановича строительства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан,
Сапарбаева - Председателя Агентства таможенного
Бердибека Машбековича контроля Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии: Масимова Карима Кажимкановича, Келимбетова Кайрата Нематовича, Шардарбекова Шарипбека, Рустембекова Акмурзу Исаевича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев