З.Қ.Тұрысбеков туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 1186 Жарлығы
Зауытбек Қауысбекұлы Тұрысбеков Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Турисбекове З.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 1186
Назначить Турисбекова Заутбека Каусбековича Министром внутренних дел Республики Казахстан, освободив от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан