Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1237 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2001 ж., N 32, 421-құжат; 2002 ж., N 44, 436-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы туралы ережеде:
20-тармақтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген сөздер "Ақпарат министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов                - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Иманғали Нұрғалиұлы            хатшысы, Төраға,
Павлов                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич            Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары,
Абдрахманов Сауытбек         - Қазақстан Республикасының Ақпарат
министрi,
Қалетаев                     - Қазақстан Республикасы Президентi
Дархан Аманұлы                 Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi,
Қасейiнов                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дүйсен Қорабайұлы              министрi,
Құлекеев                     - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Жақсыбек Әбдiрахметұлы         ғылым министрi;
мынадай жолдар:
"Тоқаев                      - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Қасымжомарт Кемелұлы           хатшысы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрi, төраға",
"Асқаров                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Әлiбек Асылбайұлы              ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi департаментiнiң
директоры, хатшы",
"Құл-Мұхаммед                - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Mұхтар Абрарұлы                ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрi"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқаев                      - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қасымжомарт Кемелұлы           iстер министрi",
"Асқаров                     - Қазақстан Республикасы Ақпарат
Әлiбек Асылбайұлы              министрлiгi департаментiнiң
директоры, хатшы",
"Құл-Мұхаммед                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Mұхтар Абрарұлы                кеңесшiсi";
аталған Комиссияның құрамнан: Б.Ә.Мүхаметжанов, Ш.K.Беркiмбаева, Б.Б.Қанешев, Ә.Кекiлбаев, Ш.Мұртаза, К.С.Смайылов шығарылсын.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1237
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 421; 2002 г., N 44, ст. 436) следующие изменения:
1) в Положении о Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 20 слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "Министерство информации";
2) ввести в персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Тасмагамбетова            - Государственного секретаря Республики
Имангали Нургалиевича       Казахстан, председателем,
Павлова                   - Первого заместителя Премьер-Министра
Александра Сергеевича       Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Абдрахманова Сауытбека    - Министра информации Республики
Казахстан,
Калетаева                 - заведующего Отделом внутренней
Дархана Амановича           политики Администрации Президента
Республики Казахстан,
Касеинова                 - Министра культуры Республики Казахстан,
Дюсена Курабаевича
Кулекеева                 - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича    Республики Казахстан;
строки:
"Токаев                   - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич       Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан, председатель",
Аскаров Алибек Асылбаевич - директор департамента Министерства
культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан,
секретарь",
"Кул-Мухаммед             - Министр культуры, информации и
Мухтар Абрарулы             общественного согласия Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Токаев                   - Министр иностранных дел Республики
Касымжомарт Кемелевич       Казахстан",
"Аскаров                  - директор департамента Министерства
Алибек Асылбаевич           информации Республики Казахстан,
секретарь",
"Кул-Мухаммед             - советник Президента Республики
Мухтар Абрарулы             Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Мухамеджанова Б.А., Беркимбаеву Ш.К, Канешева Б.Б., Кекилбаева А., Муртазу Ш., Смайылова К.С.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан