Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3528 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 11 желтоқсандағы N 1247 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Алматы, Шығыс Қазақстан, Қарағанды және Солтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3528 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 23, 200-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың бесiншi абзацы алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 1997 года N 3528
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2003 года N 1247
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 1997 года N 3528 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Алматинской, Восточно-Казахстанской, Карагандинской и Северо-Казахстанской областей" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 23, ст. 200) следующее изменение:
абзац пятый пункта 2 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2004 года.
Президент
Республики Казахстан