Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 28 қарашадағы N 271 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Респубикасы Президентінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 1252 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.10.12 N 201 Жарлығымен.
2) Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.02.01 № 922 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 28 қарашадағы N 271 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 51, 496-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271
Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 1252
Постановляю:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 12.10.2006 N 201;
2) утратил силу Указом Президента РК от 01.02.2010 N 922.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 496).
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан