А.Г.Марченконы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 қаңтардағы N 1273 Жарлығы
Григорий Александрович Марченко Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің  бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Марченко Г.А. первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2004 года N 1273
Назначить Марченко Григория Александровича первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности председателя Национального Банка Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан