О.Әбдікәрімовті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 1299 Жарлығы
Оралбай Әбдікәрімов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Абдыкаримова О. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 1299
Назначить Абдыкаримова Оралбая Государственным секретарем Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан