Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы N 550 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 наурыздағы N 1323 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 63 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.04.18 № 63 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ында жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 7 ақпандағы N 550 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 7, 73-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы ", ақпарат және қоғамдық келісім" деген сөздер алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
1-бөлімнің үшінші абзацында ", ақпарат және қоғамдық келісім" деген сөздер алынып тасталсын;
5-бөлімнің "Тіл - Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарында" деген тарауының бірінші абзацында "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің жанындағы Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту" деген сөздер "Мәдениет министрлігінің Мемлекеттік тілді жеделдете оқыту республикалық" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550
Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2004 года N 1323. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 63
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.04.2011 № 63.
Подлежит опубликованию в
САПП Республики Казахстан
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550 "О государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 7, ст. 73) следующие изменения:
в пункте 3 слова ", информации и общественного согласия" исключить;
в Государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в абзаце третьем раздела 1 слова ", информации и общественного согласия" исключить;
в абзаце первом главы "Язык в государственных органах Республики Казахстан" раздела 5 слова "по ускоренному обучению государственному языку при Министерстве культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "ускоренного обучения государственному языку Министерства культуры".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан