Канадада Қазақстан Республикасының консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 1335 Жарлығы
Қазақстан Республикасы мен Канада арасындағы екі жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Канададағы Елшілігі етіп қайта құру жолымен Канадада Қазақстан Республикасының консулдығы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О реорганизации консульства Республики Казахстан в Канаде
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2004 года N 1335
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Канадой постановляю:
1. Реорганизовать консульство Республики Казахстан в Канаде путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Канаде.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан