Болгария Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 1338 Жарлығы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, әртүрлі салалардағы қазақстан-болгария ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. София қаласында (Болгария Республикасы) Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Болгария
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2004 года N 1338
В целях укрепления и развития казахстанско-болгарского сотрудничества в различных областях с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в городе Софии (Республика Болгария) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан