Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 сәуiрдегi N 857 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 1349 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 325 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2012.05.08 № 325 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық кеңесiнiң қызметiн одан әрi жетiлдiру мақсатында қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 сәуiрдегi N 857 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 113-құжат; 2003 ж., N 43, 451-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрi,
Кулагин                   - Қостанай облысының әкiмi,
Сергей Витальевич
Назарбаева                - "Acap" республикалық саяси партиясы"
Дариға Нұрсұлтанқызы        қоғамдық бiрлестігінiң төрайымы;
мына жолдар:
"Қалетаев                 - Қазақстан Республикасы Президентi
Дархан Аманұлы              Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi, хатшы",
"Әбдiкәрiмов Оралбай      - Қазақстан Республикасы Парламентi
Сенатының Төрағасы
Әбiқаев Нұртай            - Қазақстан Республикасы Президенті
Әкiмшілігінiң Басшысы",
"Ермегияев                - "Отан" республикалық саяси партиясы"
Амангелдi Дiнұлы            қоғамдық бiрлестігі төрағасының мiндетiн
атқарушы",
"Ешiмова                  - В.Г. Белинский атындағы орта мектептің
Раиса Советқызы             директоры, Алматы облысының Қарасай
ауданы",
"Мұхамеджанов             - Қазақстан Республикасы Президентi
Бауыржан Әлiмұлы            Әкiмшілiгi Басшысының орынбасары",
"Рогов                    - Қазақстан Республикасы Президенті
Игорь Иванович              Әкiмшілігі Басшысының орынбасары -
Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшiлiгiнiң Мемлекеттік-құқық
бөлiмiнiң меңгерушiсi",
"Тәжин                    - Қазақстан Республикасы Президенті
Марат Мұхамбетқазыұлы       Әкiмшiлiгi Басшысының бiрiншi
орынбасары,
Тасмағамбетов             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Иманғали Нұрғалиұлы         хатшысы",
"Шүкеев                   - Қостанай облысының әкiмi"
Өмiрзақ Естайұлы
тиiсiнше мынадай редакцияда жазылсын:
"Қалетаев                 - Қазақстан Республикасы Президенті
Дархан Аманұлы              Әкiмшiлігінiң Iшкi саясат басқармасы
Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң меңгерушiсi,
хатшы",
"Әбдiкәрiмов Оралбай      - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
хатшысы
Әбiқаев Нұртай            - Қазақстан Республикасы Парламентi
Сенатының Төрағасы",
"Ермегияев                - "Отан" республикалық саяси партиясы"
Амангелдi Дiнұлы            қоғамдық бiрлестiгi төрағасының
орынбасары",
"Ешiмова                  - Алматы облысындағы Қапшағай қаласының
Раиса Советқызы             қалалық білiм беру бөлiмiнiң
меңгерушiсi,
"Мұхамеджанов             - Қазақстан Республикасы Президентi
Бауыржан Әлiмұлы            Әкiмшілігi Басшысының орынбасары -
Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және кадр
саясаты басқармасының бастығы",
"Рогов                    - Қазақстан Республикасы Президенті
Игорь Иванович              Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары -
Мемлекеттік-құқық басқармасының
бастығы",
"Тәжин                    - Қазақстан Республикасы Президентi
Марат Мұхамбетқазыұлы       Әкiмшiлiгi Басшысының бiрiншi
орынбасары - Iшкi саясат басқармасының
бастығы
Тасмағамбетов             - Қазақстан Республикасы Президенті
Иманғали Нұрғалиұлы         Әкiмшілігінiң Басшысы",
"Шүкеев                   - Астана қаласының әкiмi";
Өмiрзақ Естайұлы
аталған Кеңестің құрамынан Н.Я. Денинг, Е.А.Досаев, Т.М.Досмұханбетов, Е.Ә.Өтембаев, Ә.А.Шаяхметов шығарылсын.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года № 857
Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года № 1349. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 325
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 08.05.2012 № 325.
В целях дальнейшего совершенствования деятельности Национального совета Республики Казахстан при Президенте Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 857 "О Национальном совете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 113; 2003 г., N 43, ст. 451) следующие изменения:
ввести в состав Национального совета Республики Казахстан, утвержденный названным Указом:
Дунаева Армана          - Министра финансов Республики Казахстан,
Галиаскаровича
Кулагина                - акима Костанайской области,
Сергея Витальевича
Назарбаеву              - председателя общественного объединения
Даригу Нурсултановну      "Республиканская политическая партия
"Асар";
строки:
"Калетаев               - заведующий Отделом внутренней политики
Дархан Аманович           Администрации Президента Республики
Казахстан, секретарь",
"Абдыкаримов Оралбай    - Председатель Сената Парламента Республики
Казахстан
Абыкаев Нуртай          - Руководитель Администрации Президента
Республики Казахстан",
"Ермегияев              - исполняющий обязанности председателя
Амангельды Динович        общественного объединения
"Республиканская политическая партия
"Отан" (Отчизна)",
"Ешимова                - директор средней школы имени
Раиса Советовна           В.Г. Белинского, Карасайский район
Алматинской области",
"Мухамеджанов           - заместитель Руководителя Администрации
Бауржан Алимович          Президента Республики Казахстан",
"Рогов                  - заместитель Руководителя Администрации
Игорь Иванович            Президента Республики Казахстан -
заведующий Государственно-правовым
отделом Администрации Президента
Республики Казахстан",
"Тажин                  - первый заместитель Руководителя
Марат Мухамбетказиевич    Администрации Президента Республики
Казахстан
Тасмагамбетов           - Государственный секретарь Республики
Имангали Нургалиевич      Казахстан",
"Шукеев                 - аким Костанайской области"
Умирзак Естаевич
изложить соответственно в следующей редакции:
"Калетаев               - заведующий Социально-политическим отделом
Дархан Аманович           Управления внутренней политики
Администрации Президента Республики
Казахстан, секретарь",
"Абдыкаримов Оралбай    - Государственный секретарь Республики
Казахстан
Абыкаев Нуртай          - Председатель Сената Парламента Республики
Казахстан",
"Ермегияев              - заместитель председателя общественного
Амангельды Динович        объединения "Республиканская политическая
партия "Отан" (Отчизна)",
"Ешимова                - заведующий городским отделом образования
Раиса Советовна           города Капчагая Алматинской области",
"Мухамеджанов           - заместитель Руководителя Администрации
Бауржан Алимович          Президента Республики Казахстан -
начальник Управления организационно-
контрольной работы и кадровой политики",
"Рогов                  - заместитель Руководителя Администрации
Игорь Иванович            Президента Республики Казахстан -
начальник Государственно-правового
управления",
"Тажин                  - первый заместитель Руководителя
Марат Мухамбетказиевич    Администрации Президента Республики
Казахстан - начальник Управления
внутренней политики
Тасмагамбетов           - Руководитель Администрации Президента
Имангали Нургалиевич      Республики Казахстан",
"Шукеев                 - аким города Астаны";
Умирзак Естаевич
вывести из состава указанного Совета: Денинга Н.Я., Досаева Е.А., Досмуханбетова Т.М., Утембаева Е.А., Шаяхметова А.А.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан