Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 1362 Жарлығы.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен;
2) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 151 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 151 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2015 № 152 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2023 № 290 Жарлықтарымен.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi өз актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне жүктелсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 1362.
Постановляю:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
2) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
3) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 151 (вводится в действие с 01.01.2016).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 29.12.2015 № 151 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016); от 31.07.2023 № 290.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан