Б.С.Әйтімованы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 1369 Жарлығы
Бірғаным Сарықызы Әйтімова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы, Мальта Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Айтимовой Б.С. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 1369
Назначить Айтимову Бырганым Сариевну Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Итальянской Республике, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Греческой Республике, Республике Мальта по совместительству.
Президент
Республики Казахстан