Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану туралы 2003 жылғы есепті бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 9 маусымдағы N 1381 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбір мәселелері туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543  Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану туралы 2003 жылғы есеп бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі 2004 жылғы 20 маусымға дейін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану туралы 2003 жылғы есеп және сыртқы аудитті жүргізу нәтижелері туралы ақпаратты жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
(РҚАО-ның ескертуі. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын
қалыптастыру және пайдалану туралы есеп осы Жарлыққа
қоса берілмеген)

Об утверждении Отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан за 2003 год
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 1381
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить прилагаемый Отчет о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан за 2003 год.
2. Правительству Республики Казахстан до 20 июня 2004 года обеспечить опубликование информации об Отчете о формировании и иcпользовании Национального фонда Республики Казахстан за 2003 год и результатах проведения внешнего аудита.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Прим. РЦПИ. Отчет о формировании и использовании
Национального фонда   Республики Казахстан к
данному Указу не прилагался)