Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 5 шілдедегі N 1399 Жарлығы
"Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында"
жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 6, 76-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "50" деген цифрлар "80" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134
Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2004 года N 1399
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
Постановляю:
1. Внести в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 6, ст. 76) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "50" заменить цифрами "80".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан