Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттігінiң (қаржы полициясы) арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 5 тамыздағы N 1417 Жарлығы
"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңына сәйкес және ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттігінің (қаржы полициясы) арнайы мемлекеттiк мұрағаты құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметі осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О создании специального государственного архива Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2004 года N 1417
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах" и в целях обеспечения национальной безопасности постановляю:
1. Создать специальный государственный архив Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции).
2. Правительству Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан