И.Н.Тасмағамбетовті Алматы қаласының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1492 Жарлығы
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов Алматы қаласының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Тасмагамбетова И.Н. акимом города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1492
Назначить Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича акимом города Алматы, освободив от должности руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан