Ә.Р.Жақсыбековті Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1493 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Джаксыбекова А.Р. руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1493
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности Министра индустрии и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан