Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 1495 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.08.12 N 139  Жарлығымен;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ережесiн және құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1271  Жарлығында :
Жарлық мәтiнiндегі 2-тармақта "3640" деген цифрлар "3580" деген цифрлармен алмастырылсын;
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Ұлттық Банкiнiң құрылымында:
1-бөлiмде:
реттік нөмiрi 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Қолма-қол ақшамен жұмыс департаментi";
peттiк нөмiрi 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Төлем жүйелерi департаменті";
мынадай мазмұндағы, реттік нөмiрi 13-1-жолмен толықтырылсын:
"13-1. Монетарлық операцияларды есепке алу басқармасы";
3-бөлімде:
реттiк нөмiрi 4-жол алып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң қызметiн қамтамасыз ету орталығы" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (қазыналық кәсiпорны)".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігi және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2004 года N 1495.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 12.08.2011 № 139;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан":
в пункте 2 текста Указа цифры "3640" заменить цифрами "3580";
в структуре Национального Банка Казахстана, утвержденной названным Указом:
в разделе 1:
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"9. Департамент по работе с наличными деньгами";
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"11. Департамент платежных систем";
дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"13-1. Управление учета монетарных операций";
в разделе 3:
строку, порядковый номер 4, исключить;
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"6. Республиканское государственное предприятие на праве оперативного управления (казенное предприятие) "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 12.08.2011 № 139;
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций и Национальному Банку Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан