Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 1518 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  17-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 184-құжат; N 48, 591-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымындағы:
"Президенттің Парламент Сенатындағы өкілі
Президенттің Парламент Мәжілісіндегі өкілі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Президенттің Парламенттегі өкілдігі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327
Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года N 1518
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327
"О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 184; N 48, ст. 591) следующее изменение:
в структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной названным Указом, строки:
"Представитель Президента в Сенате Парламента
Представитель Президента в Мажилисе Парламента"
изложить в следующей редакции:
"Представительство Президента в Парламенте".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан