С.С.Қалмырзаевты Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 1522 Жарлығы
Сарыбай Сұлтанұлы Қалмырзаев Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Үкіметі мүшесі міндетінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Калмурзаева С.С. Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Указ Президента Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 1522
Назначить Калмурзаева Сарыбая Султановича Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции), освободив от обязанностей члена Правительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан